Sukces w XII Ogólnopolskim Konkursie Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego

Aktualności

  • Dodano: 2015-03-16

Sukces w XII Ogólnopolskim Konkursie Uczniów Rzemiosła Fryzjerskiego im. Stefana Siankowskiego


W Poznaniu 8 marca br, w XII Ogólnopolskim Konkursie Rzemiosła Fryzjerskiego im. S. Siankowskiego trzecie miejsce w konkurencji " Ja stylista " zajęła Ewelina Frąckowiak , odbywająca praktyczną naukę zawodu w Salonie Fryzjerskim " Cleo " Justyny Opas.

Konkurencja ta odbywała się na modelu, a tematem przewodnim były  " Lata 30 -te na czerwonym dywanie ". Konkursową stylizację można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

Zdolna uczennica startowała już w ubiegłym roku w konkursie w Sieradzu. Pod okiem Pani J. Opas przygotowuje się też do międzynarodowego konkursu fryzjerskiego we Frankfurcie nad Odrą, który odbędzie się 22.03 br .  Natomiast już 15.03 br reprezentować będzie  szkołę w pokazie fryzjerskim we Wrześni.

Młodej fryzjerce gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w dalszych konkursach.

 

     

 

 


Najnowsze informacje

107. rocznica Wybuchu Powstania Wielkopolskiego

Delegacja Zarządu Cechu , wraz z pocztem sztandarowym brała udział w średzkich uroczystościach upamiętniających...

Czytaj więcej

Przerwa urlopowa.

Biuro Cechu będzie nieczynne w dniach od 22.12.2025 r. do 31.12.2025 r. Za utrudnienia przepraszamy.

Czytaj więcej

Świąteczne Życzenia Bożonarodzeniowe.

Wszystkim członkom Cechu, partnerom, i organizacjom współpracującym składamy serdeczne Życzenia Bożonarodzeniowe.

Czytaj więcej

Wyzwoliny czeladnicze !

25 września 2025r. w Cechu Rzemiosł Różnych w Środzie Wlkp. odbyła się uroczystość wręczenia świadectw...

Czytaj więcej

Zaproszenie na Mszę Św.

Msza Św. zbiorowa, dziękczynno-błagalna dla średzkiego rzemiosła i ich rodzin, zamówiona na Jasnej Górze ,...

Czytaj więcej